عروسک, عروسک دخترانه

کادو ولنتاین از راه دور؛ سورپرایز از راه دور

کادو ولنتاین از راه دور؛ سورپرایز از راه دور

سوپرایز ولنتاین مظهری عاشقانه و سرشار از لطف و محبت است. افراد سعی دارند در یک روز خاص از طریق دادن یک هدیه‌ی مناسب عشق و علاقه خودشان را به طرف مقابل ابراز کنند‌. در این بخش از شازده کوچولو (کادو ولنتاین از راه دور؛ سورپرایز از راه دور) را بررسی می‌کنیم. روز ولنتاین در تاریخ 14 فوریه 2024 قرار دارد. این روز مصادف با چهارشنبه 25 بهمن ماه سال 1402 می‌باشد. اگر برای این روز برنامه ریزی کرده‌اید و قصد دارید آن را برای عشق خود جشن بگیرید، فقط باید به انتخاب کادوی خود فکر کنید.

اما اگر به فکر سوپرایزی از راه دور هستید بهتر است از ایده‌های این مقاله استفاده کنید. در گذشته هدیه‌ی روز ولنتاین، عروسک خرس، گل رز قرمز ، شکلات و شیرینی بود. اما حال هر کادویی می‌تواند به جای کادوی سوپرایزی ولنتاین قرار گیرد. اگر این هدیه برای شخص مذکر باشد، بهتر است گل رز در کنار کادوی اصلی فراموش نشود. اما زمانی که هدیه برای یک دختر است، خرید عروسک حتی به عنوان هدیه‌ی فرعی، لازم و ضروریست. این هدیه حداقل می‌تواند یک عروسک کوچک با چند شکلات باشد. پس با ما همراه باشید تا سوپرایزهای جذاب و جدیدی را بیاموزید.

سوپرایز از راه دور

نوشتن یک نامه عاشقانه اولین و ساده‌ترین راهکاری است که می‌توان برای یک فرد از راه دور انجام داد. نامه‌ی عاشقانه خود را در کاغذی خاص و رنگی بنویسید. اگر استعداد نقاشی دارید می‌توانید دور کاغذ را نقاشی کنید تا فرد موردنظر را بیشتر غافلگیر کنید. اگر آن فرد اهل مطالعه می‌باشد، بهتر است در کنار نامه کتابی به آن هدیه دهید. موضوع کتاب را بر اساس علایق او انتخاب کنید. با این سوپرایز می‌توانید حسابی او را غافلگیر نمایید. اما زمانیکه قصد دارید هدایای دیگری برای او بفرستید، می‌توانید از خرید اینترنتی کمک بگیرید.

سورپرایز از راه دور

سورپرایز از راه دور

سفارش گل و جعبه شکلات

این گزینه برای آقایون کاملا مناسب است. شما می‌توانید در هر جای دنیا با خدمات مجازی دسته گلی تازه و طبیعی، برای شخص مورد نظر خود بفرستید و یک سورپرایز عاشقانه از راه دور را رقم بزنید. به فروشنده یا همان فرستنده بگویید که یک کارت ولنتاین بر روی دسته گل قرار دهید و نام شما را بر روی آن بنویسد.

باکس شکلات ولنتاین

باکس شکلات ولنتاینباکس شکلات ولنتاین

باکس هدیه دخترانه

هیچ چیز به اندازه یک باکس هدیه نمی‌تواند دل یک دختر را خوشحال ‌کند. برای ساختن یک باکس می‌توانید از خرید عروسک دخترانه، خرید بدلیجات، خرید ساعت، خرید گوشی همراه و… کمک بگیرید. سپس آن را به آدرس محل زندگی یا محل کار او پست کنید. اگر قصد دارید هدیه را به صورت مستقیم از فروشنده به فرد خود برسانید، بهتر است زمان تحویل را نیز در نظر بگیرید. تا هدیه‌ی خود را سر وقت و به عنوان  کادو ولنتاین از راه دور ارسال کنید.

عروسک خرس قلب به دست 4

عروسک خرس قلب به دست 4

سوپرایز با کمک  شخص سوم

زمانی که شما در کنار شخص موردنظر نیستید اما با اطرافیان او آشنایی یا دوستی مشترکی دارید، می‌توانید از شخص سوم کمک بگیرید. از آن فرد بخواهید که محیطی را برای شما تزیین کند. سپس هدیه‌ای آماده کرده و با لپ تاپ تماس تصویری ایجاد نمایید. پس از حضور فرد مورد نظرتان هدیه را تقدیم کند و شما به صورت آنلاین با او ارتباط برقرار کنید. این سوپرایز می‌تواند فراق دوری ولنتاین را اندکی کم کند.

قرار شام ویدیویی

کادو ولنتاین از راه دور همیشه لازم نیست مادی باشد. گاهی اوقات گذراندن زمان در کنار یکدیگر نیز نوعی کادو محسوب می‌شود. یک ساعت را مشخص کنید و قرار شام ویدیویی بگذارید. همچنین می‌توانید به عشق خود بگویید که شام را مهمان شما است. از بهترین رستوران محل سکونت او غذای موردعلاقه‌اش را سفارش دهید. این سورپرایز قطعا برایش خاطره انگیز و ویژه خواهد بود.

قرار شام ویدویی

قرار شام ویدویی

خرید اشتراک

زمانی که نمی‌دانید برای ولنتاین چه هدیه‌ای خریداری کنید، می‌توانید از اشتراک تماشای فیلم یا بازی‌های آنلاین استفاده کنید. البته ابتدا باید بررسی کنید که آن فرد علاقه ای به این موضوعات دارد. یا زمانی برای دیدن فیلم یا انجام بازی خواهد داشت؟ برای کسانی که به این دسته از هدایا علاقه‌ مند هستند، بازی‌های آنلاین دو نفره نیز گزینه‌ی خوبی خواهد بود و بهترین سورپرایز از راه دور است.

خرید عروسک

برای دخترها خرید عروسک جذابیت دیگری دارد. در کنار هر نوع هدیه‌ی خود می‌توانید از یک عروسک خرس یا خرید عروسک خرگوش آنجل اورجینال استفاده کنید. بهتر است سفارش خود را از فروشگاه شازده کوچولو انجام دهید و بخواهید که به صورت مستقیم برای محبوبتان ارسال کنند. در این صورت دیگر نگرانی از بابت هدیه‌ی ولنتاین نخواهید داشت.

خرگوش آنجل | خرگوش هایلی

خرگوش آنجل | خرگوش هایلی

تبریک از طریق پست و استوری

اینستاگرام فضایی است که می‌توان گفت همه‌ی مردم در آن فعالیت دارند. از طریق این شبکه‌ی مجازی می‌توان تبریک هر مناسبتی را اعلام کرد. در صورتی که از حضور و ثبات محبوب خود مطمئن هستید می‌توانید کلیپ یا تصویری عاشقانه از او پست یا استوری کنید. بهتر است از استیکرهای جذاب اینستاگرامی کمک بگیرید و یا در لایو دو نفره با معشوقتان ارتباط برقرار کنید. البته باید بدانید که اینگونه تبریک در دید عموم قرار می‌گیرد و باید از رضایت طرف مقابل نیز مطمئن باشید.

کادو ولنتاین برای رل مجازی

زمانی که به یکدیگر دسترسی ندارید و حتی آدرسی از عشق خود نمی‌دانید بهتر است از کادوهای مجازی استفاده کنید. یک کارت هدیه‌ی مجازی برای او ارسال کنید. این کار را می‌توانید با هر مبلغی انجام دهید. همچنین می‌توانید بلیط سفر برای  او تهیه کنید. البته باید از قبل برنامه‌ی کاری یا تعطیلات عشق خود را بدانید. در این شرایط حتی می‌توان از طریق مجازی بلیط کنسرت یا رویداد مورد علاقه‌اش را تهیه کرد. سپس یک کارت پستال موزیکال مجازی بسازید و به همراه بلیط او را غافلگیر کنید. به همین آسانی می‌توان مشکل کادو ولنتاین از راه دور را حل کرد. راه حل دیگری که برای سوپرایز کردن وجود دارد، ساختن یک کلیپ غافلگیر کننده است. به عنوان مثال می‌توان یک کلیپ خبری ادیت زد و در پایان آن اخبار، تبریک ولنتاین، عکس‌های عاشقانه، موسیقی عاشقانه و جملات احساسی قرار داد. این تدوین می‌تواند یک سوپرایز جذاب باشد.

کادو ولنتاین برای رل مجازی

کادو ولنتاین برای رل مجازی

سوپرایز مجازی عاشقانه

برخی از افراد اخیرا از گروه موزیک اختصاصی برای سوپرایز تولد یا ولنتاین استفاده می‌کنند. این گروه به سفارش شما در محل آن فرد حاضر می‌شود و ابتدا از طرف شما تبریک می‌گوید. سپس گل و هدایای شما را تقدیم می‌کند و موزیک اختصاصی آن فرد را می‌خواند. البته می‌تواند هدایایی در میان نباشد و فقط موزیک را برای عشق شما اجرا کند. شاید اخیرا این ایده را در اینستاگرام دیده باشید. افراد زیادی از این طریق غافلگیر می‎‌شوند. گروه موسیقی برای شما فیلمی تهیه می‌کند و ارسال خواهد کرد. البته می‌توانید درخواست تماشای آنلاین نیز داشته باشید و از این طریق به صورت مستقیم به محبوب خود تبریک بگویید.

سورپرایز غیر حضوری

سورپرایز غیر حضوری

جمع بندی

در این پست کادو ولنتاین از راه دور یا سورپرایز از راه دور را بررسی کردیم. برخی از این ایده‌ها به آسانی انجام می‌شود و برخی دیگر نیاز به کمک اشخاص دیگر دارد. برای آنکه بتوانید یک سوپرایز جذاب و بدون حاشیه داشته باشید بهتر است یک باکس عروسک به همراه نامه و کمکی شکلات سفارش دهید. (نامه را خودتان تنظیم کنید و درون باکس قرار دهید) سپس از طریق پست برای فرد مورد نظر ارسال نمایید. پس از رسیدن بسته می‌توانید با او تماس تصویری گرفته و تایم شام را به صورت آنلاین در کنار هم باشید. در صورتی که ایده‌ی جذابی برای سوپرایز از را دور دارید، بهتر است آن را با ما (در بخش کامنت‌ها) در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *